Ons team

GROEPSBEZETTING SCHOOLJAAR 2021-2022

 

 

Unit 1    
Verhaaltijgers (groep 1) Bonnie Huizenga (ma,di,do,vr) b.huizenga@o2g2.nl
  Renate Katerborg (wo) r.katerborg@o2g2.nl
Lettermonsters (groep 1/2) Tjerkje Miedema (di,wo,do) t.miedema@o2g2.nl
  Theresia Korenbander (ma,vr) t.r.korenbrander@o2g2.nl
Leesbeesten (groep 1/2) Renate Katerborg (ma,di) r.katerborg@o2g2.nl
  Leonie van Santen (wo,do,vr) l.van.santen@o2g2.nl
Jungleboeken (groep 2/3) Femke Schiere (hele week) f.schiere@o2g2.nl
Zinspinnen (groep 2/3) Renske Thum (hele week) r.h.thum@o2g2.nl
Rijmbijen (groep 3 Petra Gubbels (ma,di,wo) p.gubbels@o2g2.nl
  Berber Jellema (do,vr) b.jellema@o2g2.nl
Unit 2    
Groep 4 Jesse Klapwijk (hele week) j.l.klapwijk@o2g2.nl
Groep 4/5 Diana Gjaltema (di,wo,do) d.m.j.gjaltema@o2g2.nl
  Jan Huizinga (ma,vr)  j.huizinga@o2g2.nl
Groep 5 Miranda de Jong (ma,di,wo,vr) m.m.m.de.jong@o2g2.nl
     
  Jan Huizinga (do) j.huizinga@o2g2.nl
Unit 3    
Groep 6a Jorine de Jonge (ma,di,wo) j.l.de.jonge@o2g2.nl
  Eline de Lange (do,vr) e.de.lange@o2g2.nl
Groep 6b Niels Leugs(hele week) n.d.leugs@o2g2.nl
Groep 7a Geanique Hazenberg (ma,di) g.m.hazenberg@o2g2.nl
  Manon Jellinek (wo,do,vr) m.jellinek@o2g2.nl
Groep 7b Miranda Ruyg (hele week) m.ruyg@o2g2.nl
Groep 8a Annet Baard( hele week) a.baard@o2g2.nl
Groep 8b Sanne Reuten (hele week) s.reuten@o2g2.nl
Nieuwkomersgroep    
NT2 Cheyenne Steinhaus (ma,di) c.steinhaus@o2g2.nl
  Simone Kattenbeld (wo,do,vr) s.v.kattenbeld@o2g2.nl

 

 

 

OVERIGE MEDEWERKERS

 

 

Directeur Monique Inja m.e.inja@o2g2.nl
Locatieleider Nienke Pols n.pols@o2g2.nl
Brugfunctionaris Sharon Lawson s.e.lawson@o2g2.nl
Administratie/conciërge Eddie Janssen e.j.janssen@o2g2.nl
Vakspecialist muziek/administratie Roeli Runhardt r.runhardt@o2g2.nl
Intern begeleiders Wim van Ewijk w.van.ewijk@o2g2.nl
  Jackelien Aarts j.h.aarts@o2g2.nl
Gymnastiekleerkrachten Floor Hulsebosch f.hulsebosch@o2g2.nl
  Bart Kranenborg b.w.kranenborg@o2g2.nl
Nieuwkomersgroep Simone Kattenbeld s.v.kattenbeld@o2g2.nl
Project SWAS/ondersteuning groep 8 Geanique Hazenberg g.m.hazenberg@o2g2.nl
Onderwijsassistente Boukje Balk b.m.balk@o2g2.nl
Specialist gedrag KCOO-O2G2 Barbera Uildriks b.uildriks@o2g2.nl
Klassenassistent Gerda Kwant g.kwant@o2g2.nl

 

 

 

 

Bereikbaarheid leerkrachten

U kunt voor of na schooltijd een afspraak met de leerkrachten maken. De leerkrachten zijn voor en na schooltijd telefonisch bereikbaar op nummer: 050-3210448 of via hun O2G2 mailadres.

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies