Ons team

GROEPSBEZETTING SCHOOLJAAR 2020-2021

 

 

Unit 1    
Lettermonsters Tjerkje Miedema (ma,di ) t.miedema@o2g2.nl
  Femke Schiere (wo,do,vr) f.schiere@o2g2.nl
Boekenwurmen Jesse Klapwijk ( hele week) j.l.klapwijk@o2g2.nl
Woordrupsen Miranda de Jong ( ma,di,wo,vr) m.m.m.de.jong@o2g2.nl
  Boukje Balk (do) b.m.balk@o2g2.nl
Leesbeesten Bonnie Huizenga ( ma, di, wo, do) b.huizenga@o2g2.nl
  Tjerkje Miedema (vr) t.miedema@o2g2.nl
Groep 2/3 Carla Jonkman (ma,di) c.jonkman@o2g2.nl
  Leonie van Santen (wo,do,vr) l.van.santen@o2g2.nl
Groep 3 Niels Leugs (ma,di,wo) n.d.leugs@o2g2.nl
  Theresia Korenbrander t.r.korenbrander@o2g2.nl
Unit 2    
Groep 4a Diana Gjaltema (hele week) d.m.j.gjaltema@o2g2.nl
Groep 4b Jan Huizinga (ma,di) j.huizinga@o2g2.nl
  Petra Gubbels (wo,do,vr)  p.gubbels@o2g2.nl
Groep 5a Brittte Dirks (ma,di, wo) b.e.dirks@o2g2.nl
  Jan Huizinga (do,vr) j.huizinga@o2g2.nl
Groep 5b Jorine de Jonge (ma, di, wo,do) j.l.de.jonge@o2g2.nl
  Geanique Hazenberg (vr) g.m.hazenberg@o2g2.nl
Unit 3    
Groep 6a Manon Jellinek (hele week) m.jellinek@o2g2.nl
Groep 6b Sanne Reuten (hele week) s.reuten@o2g2.nl
Groep 7a Miranda Ruyg (hele week) m.ruyg@o2g2.nl
Groep 7b Annet Baard (hele week) a.baard@o2g2.nl
Groep 8 Melissa Sietsma ( hele week) m.s.sietsma@o2g2.nl
NT2 Femke Schiere (ma,di) f.schiere@o2g2.nl
  Simone Kattenbeld (wo,do,vr) s.v.kattenbeld@o2g2.nl

 

 

 

OVERIGE MEDEWERKERS

 

 

Directeur Monique Inja m.e.inja@o2g2.nl
Locatieleider Nienke Pols n.pols@o2g2.nl
Brugfunctionaris Sharon Lawson s.e.lawson@o2g2.nl
  Geanique Hazenberg g.m.hazenberg@o2g2.nl
Administratie/conciërge Eddie Janssen e.j.janssen@o2g2.nl
Vakspecialist muziek/administratie Roeli Runhardt r.runhardt@o2g2.nl
Intern begeleiders Wim van Ewijk w.van.ewijk@o2g2.nl
  Jackelien Aarts j.h.aarts@o2g2.nl
Gymnastiekleerkrachten Floor Hulsebosch f.hulsebosch@o2g2.nl
  Bart Kranenborg b.w.kranenborg@o2g2.nl
Nieuwkomersgroep Simone Kattenbeld s.v.kattenbeld@o2g2.nl
Project SWAS/ondersteuning groep 8 Geanique Hazenberg g.m.hazenberg@o2g2.nl
Onderwijsassistente Boukje Balk b.m.balk@o2g2.nl
Specialist gedrag KCOO-O2G2 Barbera Uildriks b.uildriks@o2g2.nl
Klassenassistenten Ada Mulder a.mulder@o2g2.nl
  Gerda Kwant g.kwant@o2g2.nl

 

 

 

 

Bereikbaarheid leerkrachten

U kunt voor of na schooltijd een afspraak met de leerkrachten maken. De leerkrachten zijn voor en na schooltijd telefonisch bereikbaar op nummer: 050-3210448 of via hun O2G2 mailadres.

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies